אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית, מה זה בעצם יתן לי?

אסטרטגיה שיווקית וייעוץ על ידי יועצי השיווק של אנטראקטיב יכול לחסוך לך הרבה מאוד כסף. העובדה שצברנו ניסיון עשיר וידע רב תוך מיתוג של לקוחות רבים תעניק לך את השקט הנפשי והידיעה שכל שקל שתשקיע ילך למקום הנכון.

 

[one_third]

ID-10046846ID-10046950

[/one_third]

[two_third_last]

מיתוג ונראות של העסק

גם אם לא תבחר בשירותי העיצוב והמיתוג שלנו, תוכל תמיד להעביר אלינו את הלוגו או את אתר האינטרנט לחוות דעת. הבקיאות שצברנו תוך בנייה של מאות אתרים ומותגים תעזור לנו להעניק לך את כל ההערות והעצות שימקמו אותך בדרך הנכונה ליצירת מיתוג מנצח.

ניהול תקציב פרסום

עם ניסיון של שנים בתחום המדיה וניסיון רב פרסום כמעט בכל פלטפורמה- ובעיקר ברשת האינטרנט, נוכל לכוון אותך למדיות הנכונות, לנהל משא ומתן מול הספקים ולהשיג לך מחירים מעולים לכל קמפיין. ועם שירותי העיצוב שלנו תוכל לקבל פרסום שבאמת עובד.

איפיון מערכות מתקדמות

לא משנה מה תרצה לבנות, אפילו אתר הכרויות פשוט; אין מתכנת שיסכים לקבל את העבודה ללא איפיון מסודר ומלא המפרט את כל מה שהאפליקציה כוללת, כיצד ייראו המסכים ואיזה פעולות היא תבצע לפי דרישת הגולשים. ההתמחות שלנו היא בניית איפיונים למערכות- מהפשוטות ביותר ועד למורכבות ביותר.

אנו נדע לבנות את האיפיון כך שלא יכלול אופציות לא חשובות שיעלו את המחיר משמעותית. כך, יהיה האפיון פשוט וקל להבנה למתכנת שתבחר לעבודה. להזכירך, אנו גם בונים ומתכנתים מערכות מורכבות ונשמח אם תיצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

[/two_third_last]

אז אל תשאר בלי תשובות מלאות לכל השאלות שלך. צור איתנו קשר עכשיו לייעוץ מקצועי וללא עלות או התחייבות 077-4502903

Subscribe to get 15% discount