סרט תדמית, סרטי תדמיתכל ארגון יודע כי אם הוא רוצה להמחיש מה הוא עושה ומהי הפעילות אשר מתרחשת בין כתליו, הוא צריך להציג זאת באמצעות סרטי תדמית אוטנטיים ואמינים. בסרטונים אלו חשוב שהפוקוס יהיה על הנקודות החשובות לנו ועל מה שאנחנו רוצים להדגיש. סרטי תדמית העשויים באופן מקצועי ונכון, אלו סרטונים שיצליחו לשדר ולשקף את כל מה שחשוב לנו.

סרטי תדמית מצליחים ליצור אווירה. הם מסוגלים להכניס את הצופה למצב שאנחנו רוצים להביא אותו אליו ובכך להניע אותו לפעולה. אם זה תרומות לעמותה, אם זו התרשמות מפעילות מסוימת ואם זה פרסום למוצר מסוים. סרט תדמית שעשוי בצורה נכונה הוא בדרך כלל סרט שאכן מצליח לפעול את הפעולה הרצויה.

סרטי תדמית איכותיים – רק אצל המקצוענים!

האמת היא שכולנו יכולים היום להסריט בעצמנו באמצעות המצלמה הפרטית. אנחנו חיים בעידן בו כמעט ואיננו זקוקים לאנשי מקצוע בכדי להנציח מצבים / אירועים / סיטואציות וכדומה. אך תהיה זו טעות איומה להשתמש בקליפ אותו הסרטנו בעצמנו לצורך שימוש כסרט תדמית. כדי שסרטון תדמית יהיה איכותי הוא חייב להיערך על ידי ידיים מקצועיות. זה מתחיל כבר משלב הצילום. הוא אמור להיות איכותי ומקצועי. רק מי שאכן למד את כל רזי המקצוע ידע להכין את התסריט ואת התמונות הנכונות, מהם ניתן יהיה להרכיב אחר כך את הסרטון הרצוי.

סרטי תדמית – רק אחרי איפיון הארגון!

כאשר אנחנו מביאים אדם מחוץ לארגון ומבקשים ממנו שיכין עבורנו סרטון תדמית, הוא לא יוכל לעשות זאת באופן אוטנטי ואמין, רק לאחר שיבדוק, יחקור ויחרוש לעומק מה הארגון שלנו מציע. הוא חייב להבין מהן המטרות של הארגון, מהו החזון שלו, מיהו קהל היעד שלו ורק לאחר שידע את כל המטרות של הארגון הוא גם יוכל להכין ולערוך את סרטון התדמית.

סרטי תדמית – נכס יקר לארגון

חשוב לדעת כי סרטון איכותי יהיה נכס יקר ומוצר חשוב עבור הארגון ולמען ההצלחה שלו בהמשך. על כן, חשוב מאוד להשקיע את המקסימום מבחינת האיכות והמקצועיות על מנת שהסרטון אכן ישיג את מטרתו.

סרטי תדמית מקצועיים ואיכותיים אלו הם סרטים שיעבירו באופן הכי מוחשי והכי מלהיב את המסר הארגוני ויוכלו לשמש ככלי מופלא לכל צורך ולכל מטרה.

כל דקה בסרטון הוא משמעותי ויקר. אין לזלזל בו.

על כן, פנו אל המקצוענים ותיהנו מתוצאות מדהימות בשטח!